Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS

« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2019-11-24 / Līvānu Novada Vēstis
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 labāko skolu sarakstā Līvānu 1.vidusskola un Rudzātu vidusskola
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 labāko skolu sarakstā divas Līvānu novada vidusskolas – Līvānu 1.vidusskola un Rudzātu vidusskola.

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 labāko skolu sarakstā divas Līvānu novada vidusskolas – Līvānu 1.vidusskola un Rudzātu vidusskola. Abu vidusskolu kolektīvi saņēmuši uzaicinājumu uz Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 laureātu svinīgo apbalvošanas ceremoniju, kura notiks 2019.gada 25.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Labākās Latvijas skolas Draudzīgā Aicinājuma fonds jau devīto gadu izvērtē pēc skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem. Pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos vērtē katru mācību priekšmetu un skolas kopvērtējumā.

Tiek vērtēti pieci mācību priekšmeti – latviešu valoda, matemātika, angļu valoda, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsture.

Skolu reitinga 2019 konkursā apbalvošanai skolas tiek nominētas četrās nominācijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas.

Pilsētu vidusskolu grupā kopvērtējumā starp 20 labākajām skolām ir Līvānu 1.vidusskola.

Atbilstoši konkursa nolikumam tiek noteiktas labākās skolas arī atsevišķos mācību priekšmetos, Līvānu 1.vidusskola pilsētu vidusskolu grupā ir starp 20 labākajām skolām matemātikā un latviešu valodā. Lauku vidusskolu grupā Rudzātu vidusskola arī ir starp 20 labākajām skolām matemātikā un latviešu valodā.

Līvānu novada Izglītības pārvalde un Līvānu novada dome sveic Līvānu 1.vidusskolas un Rudzātu vidusskolas kolektīvus ar panākumiem Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā! Lai gandarījums par paveikto ir iedvesma turpmākajam darbam!

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Dati no Valsts izglītības satura centra vietnes https://visc.gov.lv/.
Skaties sadaļā Vispārējā izglītība / Pārbaudes darbi / Statistika/2019 Centralizēto eksāmenu rezultātu datu fails [xls].
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns