Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingam 10 gadi!
« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2019-11-25 / jauns.lv
Šodien pasniegtas Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 balvas
Foto - LETA

Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 apbalvošanas ceremonija notika šodien, 2019. gada 25. novembrī plkst. 14.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Ziedoņa zālē.

Izvērtējot audzēkņu sasniegumus centralizētajos eksāmenos latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, dabas zinībās (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsturē, šogad konkursam ir nominētas 53 skolas četrās kategorijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas. Tāpat tika vērtēta arī skolu izaugsme mācību priekšmetos un kopvērtējumā.

Pēc rezultātiem ir secināms, ka pilsētu vidusskolu līderi ir Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola, Daugavpils Krievu vidusskola un Rīgas 64. vidusskola. Savukārt lauku vidusskolas kategorijā vairāku pēdējo gadu laikā nemainīga ir trešdaļa skolu. Tas norāda, ka šajās izglītības iestādēs strādā profesionāli pedagogi, ilgtermiņā nodrošinot augstus sasniegumus. Šajā nominācijā līderi ir Daugavpils novada Vaboles vidusskola, Ugāles vidusskola un Druvas vidusskola.

Ģimnāziju grupā reitinga līderu pozīcijas joprojām saglabā Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, tai seko Rīgas Valsts 2.ģimnāzija un Rīgas Valsts 3.ģimnāzija. Specializēto vidusskolu grupā centralizēto eksāmenu kopvērtējumā līderi ir Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, Jaņa Rozentāla mākslas skola un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola.

Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitingu organizē Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas atjaunotājs un ilggadējs tās vadītājs, Draudzīgā aicinājuma fonda dibinātājs un vadītājs Jānis Endele.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Dati no Valsts izglītības satura centra vietnes https://visc.gov.lv/.
Skaties sadaļā Vispārējā izglītība / Pārbaudes darbi / Statistika/2015 Centralizēto eksāmenu rezultātu datu fails [xlsx].
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds  •  Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija  •  Cēsu novada dome
Atbalsta: Cēsu novada dome  •  SIA Beatus  •  SIA Calladis Capital  •  SIA Karavela
 •  SIA Būvprojekts (G.Šķenders un A.Šmits)  •   •  A.Kiršteins  •  Latgales druka

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns