| | | | |
| 2015.gadā ar DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA MEDAĻU apbalvoti
|
| |
| Nominācijā: Sabiedriskais darbinieks - par Draudzīgā aicinājuma atdzimšanas veicināšanu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Daila MARTINSONE | mūzikas pedagoģe, Latvijas Radio bērnu vokālā ansambļa „Dzeguzīte” mākslinieciskā vadītāja | par nozīmīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu muzikālās gaumes veidošanā un latvisko vērtību saglabāšanu. | |
| Uldis MARHILĒVIČS | komponists | par nozīmīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu repertuāra radīšanā un muzikālās gaumes veidošanā; | |
| Mirdza STIRNA | Rīgas Latviešu biedrības domniece, Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda valdes priekšsēdētāja | par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas sabiedrības kultūrvēsturiskās atmiņas stiprināšanā; | |
| Elmārs SEŅKOVS | režisors | par mākslinieciski augstvērtīgiem latviešu klasikas iestudējumiem un jauniešu estētiskās gaumes veidošanu; | |
| Agris LIEPIŅŠ | mākslinieks –karikatūrists, rakstnieks, publicists, Latvijas senvēstures pētnieks | par latviskuma gara uzturēšanu sabiedrībā; | |
| Sarma FREIBERGA | nodibinājuma fonda „Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja | par nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošajā izglītībā; | |
| Nominācijā: Mecenāts - par materiālu atbalstu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| SIA „Timer Latvija” | (direktore Ilzīte ŠMITE) | par ilglaicīgu un nesavtīgu atbalstu Ernsta Glika Alūksmes Valsts ģimnāzijai; | |
| Dace ANTONE | A/S Swedbank Finanšu centra „Valmiera” vadītāja | par finansiālu atbalstu Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas darbībā un novada skolēnu dalībai valsts un pasaules ģeogrāfijas olimpiādē; | |
| Edvīns DANOVSKIS | Tiesību zinātņu doktors, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Valsts tiesību zinātņu katedras lektors | par ilglaicīgu intelektuālu ieguldījumu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēnu izglītošanā un skolas bibliotēkas krājumu papildināšanā; | |
| Aija van Der STEINA | Saldus novada Rubas pamatskolas absolvente | par finansiālu atbalstu Rubas pamatskolas mācību procesa modernizēšanā; | |
| Aivars SILIŅŠ | Saldus novada Rubas pamatskolas absolvents | par finansiālu ieguldījumu Rubas pamatskolas mācību procesa modernizēšanā; | |
| Kristaps DIDŽE | akciju sabiedrības „Latvijas valsts meži” Rekreācijas un medības parku iecirkņa vadītājs | par materiālu un pedagoģisku atbalstu Dobeles Valsts ģimnāzijas mācību procesa īstenošanā; | |
| Aivars GRIBUSTS | izdevniecības SIA „Lielvārds” valdes priekšsēdētājs | par atbalstu Valmieras Valsts ģimnāzijas Skolotāju tālākizglītības centra izveidošanā; | |
| Andris KINDZULIS | SIA „AK-7” vadītājs | par finansiālu ieguldījumu Balvu pamatskolas mācību materiālās bāzes pilnveidošanā; | |
| Andris GRIBUSTS | izdevniecības SIA „Lielvārds” Kompetences centra vadītājs | par atbalstu Valmieras Valsts ģimnāzijas Skolotāju tālākizglītības centra izveidošanā un ieguldījumu skolas bibliotēkas krājumu pilnveidošanā; | |
| Aigars HARTMANIS | Āgenskalna Valsts ģimnāzijas Padomes priekšsēdētājs | par atbalstu kvalitatīvas izglītības veicināšanā; | |
| Inga BAUSKA | Valmieras Valsts ģimnāzijas Padomes priekšsēdētāja | par radošu skolas padomes darba vadīšanu; | |
| Anda TREIJA | mākslas galerijas „Daugava” īpašniece | par atbalstu Vidzemes reģiona pedagogu metodiskā centra darbā un ieguldījumu skolēnu estētiskās gaumes veidošanā, rīkojot augstvērtīgas mākslas darbu izstādes; | |
| Vineta ŽAMOIDIKA | SIA konditorijas veikala „Vinetas un Allas Kārumlāde” īpašniece | par atbalstu Cēsu novada izglītības iestādēm; | |
| Alla OLDERMANE | SIA konditorijas veikala „Vinetas un Allas Kārumlāde” īpašniece | par atbalstu Cēsu novada izglītības iestādēm; | |
| Iveta BOŠA | SIA „Kantīne B” valdes priekšsēdētāja | par ilglaicīgu atbalstu Valmieras novada izglītības iestādēm; | |
| Sandra KONSTANTE | māksliniece, dizaina studijas „Laimes Lāde” vadītāja | par augstvērtīgu mākslas izstāšu organizēšanu Valmieras Valsts ģimnāzijā un gleznu dāvinājumu; | |
| Dainis VASELĀNS | „Tirgotavas” SIA „Cēsu Teika” direktors | par ilglaicīgu materiālu atbalstu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas ideju īstenošanā. | |
| Nominācijā: Skolotājs - par ilgstošiem sasniegumiem skolēnu izglītošanā | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Pēteris BRICS | Rīgas Valsts 1.ģināzijas fizikas skolotājs | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sniegumiem; | |
| Gunārs TOMASS | Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas vācu valodas skolotājs | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Tomass LEVANDOVSKIS | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas vācu valodas skolotājs | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Tatjana MASLOVA | Daugavpils krievu vidusskolas-liceja fizikas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Eva PĒTERSONE | Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas ķīmijas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu augstiem mācību sasniegumiem; | |
| Olga ĶĒNIŅA | Rīgas Zolitūdes vidusskolas fizikas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Jeļena RAŅĶE | Dobeles Valsts ģimnāzijas krievu valodas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; | |
| Liesma ĀBOLIŅA | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas bioloģijas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Gunta TUČA | Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja un izglītības metodiķe | par kvalitatīvu pedagoģisko darbību skolēnu izaugsmē un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; | |
| Irina FOMINA | Rīgas Ostvalda vidusskolas matemātikas skolotāja | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Tatjana SARMA | Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe | par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā, kvalitatīvu pedagoģisko darbību skolēnu izaugsmē un ģimnāzijas starptautiskās sadarbības veicināšanu; | |
| Kaspars VELDRE | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas ķīmijas skolotājs | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem. | |
| Oļegs ŠLEIFMANS | Rīgas 40.vidusskolas matemātikas skolotājs | par skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; | |
| Nominācijā: Medijs - par Draudzīgā aicinājuma popularizēšanu | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Nellija LOČMALE | žurnāla „Ir” galvenā redaktore | par Latvijas sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanu žurnālā „Ir”; | |
| Violeta BRENČEVA | elektroniskā nedēļas žurnāla „Skolas vārds” galvenā redaktore | par izglītībā aktuālu jautājumu risināšanu mūsdienīgā piedāvājumā; | |
| Gundars RĒDERS | žurnālists, LTV raidījuma 1:1 vadītājs | par žurnālista personības paraugu jaunatnes izglītošanā un audzināšanā; | |
| Ansis BOGUSTOVS | žurnālists | par ieguldījumu Latvijas skolu jaunatnes debatēšanas kultūras audzināšanā; | |
| Jānis GABRĀNS | laikraksta „Druva” korespondents | par jaunatnei nozīmīgu | |
| Nominācijā: Absolvents - par izciliem sasniegumiem | |
| Apbalvots | Iestāde/Organizācija | Apraksts | Iesniedzējs |
| Katrīna Daila NEIBURGA | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 25.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē Bali, Indonēzijā 2014.gadā; | |
| Gatis OGLE | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē Maskavā 2013.gadā; | |
| Vladislavs KĻEVICKIS | Rīgas 40.vidusskolas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 55.starptautiskajā matemātikas olimpiādē Keiptaunā, Dienvidāfrikā 2014.gadā; | |
| Oļegs MATVEJEVS | Rīgas Ostvalda vidusskolas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 55.starptautiskajā matemātikas olimpiādē Keiptaunā, Dienvidāfrikā 2014.gadā; | |
| Ženija MINKA | Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas absolvente | par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 4. starptautiskajā vācu valodas olimpiādē Frankfurtē, Vācijā 2014.gadā; | |
| Maria MURASOVA | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente | par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 4.starptautiskajā vācu valodas olimpiādē Frankfurtē, Vācijā 2014.gadā; | |
| Sergejs BLAKUNOVS | Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā; | |
| Luka IVANOVSKIS | Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā; | |
| Artūrs BĒRZIŅŠ | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 45. starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā; | |
| Dāvis ZAVICKIS | Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā; | |
| Iļja LEIKO | Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas absolvents | par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 21.starptautiskajā vides projektu olimpiādē Turcijā 2013.gadā ; | |