Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS

« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2018-12-13 / laiki.lv'
Noskaidroti Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2018 laureāti

2018. gada 12. decembrī svinīgā ceremonijā tika apbalvoti Draudzīgā Aicinājuma (DA) fonda Skolu reitinga 2018 laureāti. Labākās Latvijas skolas DA fonds jau astoto gadu izvērtē pēc skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem.

“Jaunākie rezultāti rāda jaunus pārsteigumus un veido veselīgu konkurenci ar pagājušā gada galveno balvu ieguvējiem. Esmu gandarīts, ka Latvijas jaunieši vēlas būt zinoši un izglītoti. Pēc rezultātiem ir redzams arī tas, ka pietiekami daudz jauniešu ir zinātkāri un vēlas savas zināšanas arvien papildināt. Tāpēc cenšamies viņu iniciatīvas īstenot un nodrošināt, lai viņi varētu tiekties pēc jauniem mērķiem,” uzsver pasākuma organizators, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas atjaunotājs un ilggadējs tās vadītājs, DA fonda dibinātājs un vadītājs Jānis Endele.

Skolu reitinga 2018 konkursā apbalvošanai tika nominēta 51 skola četrās nominācijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas.

Pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos, tika vērtēti pieci mācību priekšmeti – latviešu valoda, matemātika, angļu valoda, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsture.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Dati no Valsts izglītības satura centra vietnes https://visc.gov.lv/.
Skaties sadaļā Vispārējā izglītība / Pārbaudes darbi / Statistika/2013 Centralizēto eksāmenu rezultātu datu fails [xlsx].
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

# Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   konkurss.lv[at]gmail.com
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns