Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS
Organizatori vēlas `DA fonda Skolu reitinga 2020` balvu pasniegšanu veikt klātienē tiklīdz to pieļaus Covid–19 izplatību saistītie ierobežojumi. Vieta un laiks tiks izziņoti īpaši.
« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2017-11-13 / Kurzemes Vārds
Pāvilosta pārspēj Liepājas skolas

Draudzīgā aicinājuma fonda "Skolu reitinga" balvai vienīgā no mūspuses skolām nominēta Pāvilostas vidusskola.

Pēc četriem kritērijiem, tajā skaitā centralizēto eksāmenu rezultātiem, tai izvirzīta 51 Latvijas mācību iestāde. Balvas tiks pasniegtas četrās skolu grupās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tostarp tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas, informē Draudzīgā aicinājuma fonds. Pāvilosta nominēta pilsētas vidusskolu grupā. Pagājušajā mācību gadā to absolvēja trīs skolnieces.

Fonda pārstāve Laura Jansone uzsver, ka labus rezultātus uzrādījušas "ne tik daudz lielās pilsētu skolas, bet arī tādas mācību iestādes, kas parasti neizskan tik plaši". Tomēr tas nenozīmējot, ka Izglītības un zinātnes ministrijas rosinātā mācību iestāžu reorganizācija nav nepieciešama. Arī Draudzīgā aicinājuma fonda vadītājs Jānis Endele pievienojas Izglītības un zinātnes ministrijas uzskatam, ka šajā brīdī skolu Latvijā ir par daudz.

Apbalvošanas pasākums notiks trešdien, 15. novembrī, pulksten 14 Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Pēc tam arī plašākai sabiedrībai tiks paziņoti konkursa rezultāti. "Skolu reitinga" balva tiks pasniegta jau septīto gadu.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Dati no Valsts izglītības satura centra vietnes https://visc.gov.lv/.
Skaties sadaļā Vispārējā izglītība / Pārbaudes darbi / Statistika/2013 Centralizēto eksāmenu rezultātu datu fails [xlsx].
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns