Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS
Organizatori vēlas `DA fonda Skolu reitinga 2020` balvu pasniegšanu veikt klātienē tiklīdz to pieļaus Covid–19 izplatību saistītie ierobežojumi. Vieta un laiks tiks izziņoti īpaši.
« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2012-10-31 / dagda.lv
Dagdas novada skolu panākumi "Draudzīgā aicinājuma" skolu reitingā 2012.gadā

Dagdas vidusskolai 3.vieta un Ezernieku vidusskolai 5.vieta, Draudzīgā aicinājuma” skolu reitingā Latvijā.

"Draudzīgā aicinājuma” pasākums Latvijā notiek katru gadu. Skolu reitinga veidošanas mērķis ir izveidot objektīvu skolu vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem.

Vērtēšanas kritēriji ir skolēnu gūtie rezultāti centralizētajos eksāmenos. Vērtē katru skolu mācību priekšmetos, skolas – kopvērtējumā, kā arī skolu izaugsmi kopvērtējumā un atsevišķos mācību priekšmetos. Tiek izvērtēts skolu reitings lauku skolu, pilsētas skolu, ģimnāziju un specializēto mācību iestāžu grupā.

Katru gadu šis pasākums notiek Latvijas Nacionālajā operā, piedaloties eksprezidentiem (šogad tie bija Guntis Ulmanis un Valdis Zatlers), bijušajiem Izglītības ministriem, sponsoriem, uzaicināto skolu un pašvaldību pārstāvjiem. Dagdas novadu pārstāvēja novada Domes priekšsēdētājs Viktors Stikuts, Dagdas vidusskolas un Ezernieku vidusskolas pārstāvji.

Patīkams pārsteigums šogad bija Dagdas novada skolām.

Dagdas vidusskola kopvērtējumā ieguva 3. vietu pilsētu skolu grupā. Šai skolai nācās konkurēt ar Jūrmalas, Madonas, Ogres, Dobeles, Kuldīgas un citām lielo pilsētu skolām.

Ezernieku vidusskola kopvērtējumā ieguva 5. vietu lauku skolu grupā.

Dagdas arodvidusskola bija viena no labākajām specializēto skolu grupā nominācijā: izaugsme latviešu valodā un literatūrā.

Visi šo skolu skolēni, pedagogi, skolas darbinieki, vecāki var būt lepni par šiem sasniegumiem, jo tie ir kopīgā darba rezultāti.

Protams, visiem skolu kolektīviem vēl ir kur tiekties, ir dažādas iespējas uzlabot mācību sasniegumu rezultātus, audzināšanas darbu. Jauki būtu, ja kāda no mūsu novada skolām arī nākamajā gadā piedalītos ,,Draudzīgā aicinājuma” pasākumā un saņemtu pateicības rakstus.

Dagdas vidusskolas administrācijas pārstāvji Vija Gekiša, Velta Augustova un Diāna Stikute

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Dati no Valsts izglītības satura centra vietnes https://visc.gov.lv/.
Skaties sadaļā Vispārējā izglītība / Pārbaudes darbi / Statistika/2013 Centralizēto eksāmenu rezultātu datu fails [xlsx].
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns