Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS

« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2018-12-12 / www.DELFI.lv
Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā par labāko atzīst Rīgas Valsts 1. ģimnāziju

Draudzīgā aicinājuma fonda 2018.gada skolu reitingā par labāko atzīta Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, portālu "Delfi" informēja fonda vadītājs un dibinātājs Jānis Endele.

Fonds jau astoto gadu izvērtē labākās Latvijas skolas pēc skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notika trešdien, 12. decembrī.

Izvērtējot skolēnu rezultātus centralizētajos eksāmenos latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, dabas zinībās un vēsturē, par labāko skolu ģimnāziju grupā fonds atzina Rīgas Valsts 1.ģimnāziju.

Pilsētu vidusskolu grupā panākumus guva Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola. Lauku skolu grupā – Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola. Specializēto skolu grupā – Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, bet kategorijā "Izaugsme" – Rīgas Centra krievu privātģimnāzija.

2018. gada skolu reitingā bija nominēta 51 skola. Vairākas skolas saņēma apbalvojumus atsevišķos mācību priekšmetos. Vairāk informāciju par laureātiem var lasīt fonda mājaslapā.

"Jaunākie rezultāti rāda jaunus pārsteigumus un veido veselīgu konkurenci ar pagājušā gada galveno balvu ieguvējiem. Esmu gandarīts, ka Latvijas jaunieši vēlas būt zinoši un izglītoti. Pēc rezultātiem ir redzams arī tas, ka pietiekami daudz jauniešu ir zinātkāri un vēlas savas zināšanas arvien papildināt. Tāpēc cenšamies viņu iniciatīvas īstenot un nodrošināt, lai viņi varētu tiekties pēc jauniem mērķiem," komentēja fonda vadītājs Jānis Endele.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns