Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS

« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2015-11-12 / LETA
Latvijas skolu reitinga līderis nemainīgs; absolūti labākā - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
Draudzīgā aicinājuma fonda veidotajā skolu reitingā šogad pārliecinoši visaugstāk novērtēta Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (RV1Ģ), vēsta laikraksts "Latvijas Avīze".

RV1Ģ, kā raksta laikraksts, ir atkal soli priekšā citām skolām, iegūstot 8,29 punktus. Tas nozīmē, ka šīs skolas absolventi krietni labāk par citiem kārto centralizētos eksāmenus, jo reitingu veido, ņemot vērā šo eksāmenu rezultātus iepriekšējā mācību gadā.

Lielpilsētu ģimnāziju kategorijā otro vietu ieņem Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, bet trešo Rīgas Valsts 2. ģimnāzija.

Pilsētu ģimnāziju kategorijā par labāko atzīta Cēsu Valsts ģimnāzija, Bauskas Valsts ģimnāzija un Siguldas Valsts ģimnāzija.

Lielpilsētu vidusskolu kategorijā pirmajā vietā ierindota Rīgas Centra humanitārā vidusskola, otrajā vietā Rīgas 64. vidusskola, bet trešajā vietā Rēzeknes 1. vidusskola.

Pilsētu vidusskolu nominācijā fonds par labāko atzinis Olaines 1. vidusskolu, otrajā vietā Talsu Kristīgā vidusskola, bet trešajā Baldones vidusskola.

Par labāko lauku vidusskolu noteikta Špoģu vidusskola, Pilsrundāles vidusskola un Baltinavas vidusskola.

Tāpat RV1Ģ reitinga pirmo vietu jau vairākus gadus ieņem arī Ata Kronvalda fonda veidotajā reitingā, kur tā novērtēta ar 137,76 punktiem.

Ata Kronvalda fonda reitingā novērtētas 80 "lielās" un 91 "mazā" skola. Novērtējumā nav iekļautas visas Latvijas skolas, bet gan tikai tās skolas, kuru skolēni konkrētajā mācību gadā ir guvuši apbalvojumus mācību priekšmetu valsts, atklātajās olimpiādēs un skolēnu zinātnisko darbu konferencē.

Ata Kronvalda fonds ir sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   info[at]konkurss.lv
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns